BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,55

Çıplak erkekle basan adamın ifadesi: Eşimin bir erkekle ilişkisini...

ZONGULDAK'ın Ereğli ilçesinde eşini evde bir başkasıyla yakaladıktan sonra darp eden Soner U. ile aşığıyla basılan karısının emniyet ifadeleri ortaya çıktı.

ZONGULDAK'ın günlerdir konuştuğu olayda işe gidiyorum diyerek evden çıkan koca 5 dakika sonra geri dönünce eşini çıplak bir adamla basmıştı. Aldatılan koca Soner U. ile eşinin emniyetteki ifadeleri ortaya çıktı.

Soner U. ifadesinde komşuları Bayram'ı çevrede sık sık görmesinden dolayı da şüphelendiğini ve takip ettiğinde durumu tespit ettiğini anlattı. Soner U.'nun eşi Şenay U. ise 'Bayram ile kahvaltı yaptıktan sonra eşim geldi. Bayramı darp etti. Beni de darp etti. Şikâyetçiyim' dedi. Soner U. verdiği ifadede şöyle konuştu:

-"8 yıllık evliyiz. Eşimin başka bir erkekle ilişkisinin olduğunu hissettim. Benim yan köyümde ikamet eden Bayram, son birkaç aydır sürekli olarak benim çevremde dolanıyordu. Mesela köye gideceğim zaman bu hemen benim arabamın arkasında oluyordu. Genelde son zamanlarda karşıma çıkıyordu.

-Şenay sürekli telefonuna şifre koyardı ve nereye gitse telefonu yanında götürürdü. O sabah saat 07.25'te işe gitmek için evden çıktım. Servise gittim. Servisi beklerken Bayram benim yan tarafımdan arabasıyla geçerek karşı istikamete gidiyordu. Ben de hemen şüphelenerek arkadaşım Turgay ve eşimin abisi Sezer'i arayarak benim evin çevresine gelmelerini istedim."