BIST 1.331
DOLAR 7,76
EURO 9,44
ALTIN 455,48

Cinleriyle Müge Anlı'yı bitirecekti! Şoku yaşayan Nur Mehmet oldu

ATV kanalında program yapan Müge Anlı'yı tehdit eden sözde mehdi Nur Mehmet Pehlivan gözaltına alındı.

ATV ekranlarında yayınlanan Müge Anlı ile Tatlı Sert programı esrarengiz bir olayın sırrı çözülüyor. İstanbul Silivri'de define bulmak için kazıkları 120 metrelik tünelde kaybolan iki defineci Enes Uçkan ve Cemal Gülgör'den 17 gündür haber alınamıyor. Dün Müge Anlı'nın canlı yayına insanlara kazı çalışmasını, "Ben Mehdiyim, Güçlerim var. Hazineleri görüyorum" diyerek dini istismar ile kandıran Nur Mehmet Pehlivan, salı günkü programda Müge Anlı'yı benim cinlerim var diye tehdit etmişti. Dün canlı yayına bağlanan Nur Mehmet Pehlivan'a Müge Anlı hesap sordu. Nur Ahmet Pehlivan'ın yaptığı açıklamalar ise Müge Anlı dahil herkesi çileden çıkarttı. Tüm bu gelişmeler yaşanırken Pehlivan'ın bugün apar topar gözaltına alındığı öğrenildi. Sahte mehdinin adliyeye götürülürken sarfettiği sözler ise dikkat çekti. 

Kendisini Mehdi olarak tanıtan Nur Mehmet Pehlivan isimli şahıs, kaybolan Enes Uçkan ve Cemal Gülgör ile ilgili kan donduran açıklamalarda bulundu. Pehlivan, "Definenin olduğu kapıyı açmak için patlattıktan sonra Enes ve Cemal içeri girdi. Daha sonra ben de geldiğimde Enes ve Cemal'i yerde baygın yatarken gördüm. Yüzlerine su döktüm. Daha sonra soğan ve sarımsak sürdüm. Yanlarına da gaz maskesi bırakıp çıktım. Ertesi gün tünele girdiğimde ikisi de yoktu. 300 sikkelerimi çaldılar. Onları bulun" diyerek hem acılı aileyi hem de izleyenleri çileden çıkardı.

Bunları söylemek ile de yetinmeyen defineci Nuh Mehmet Pehlivan Müge Anlı'ya "Müge hanım sizle beraber televizyona çıkanlar benim suçsuz olduğumu öğrendiğiniz zaman özür dileyeceksiniz. Ben suçsuzum artı mağdurum. Şu an herkes bir şey çıkıp atabilir ama özür dileyeceksiniz çünkü ben suçsuzum." diyerek herkesi şoke etti.

Geçen gün canlı yayında Müge Anlı'ya haber göndererek tehdit eden defineci Nuh Mehmet "Cinlerim ile konuştum Müge Anlı yayın yapamayacak" demişti. Dün ise canlı yayında Müge Anlı kendisini tehdit eden Ahmet Pehlivan'a "Mehmet bey ben sizi buraya bekliyorum siz gelin inşallah onlar dışarıda olsunlar. İnşallah kayıplarımız bulunsun. Eğer onlar dışarıdalar ise ben onları da bulurum hiç merak etmeyin.