BIST 4.790
DOLAR 18,83
EURO 20,29
ALTIN 1.133,58
MEDYA

Cingöz Recai'nin 2. fragmanı yayınlandı

Başrollerinde Kenan İmirzalığlu ve ve Haluk Bilginer gibi isimlerin yer aldığı Cingöz Recai'nin 2. fragmanı yayınlandı. Yönetmenliğini Onur Ünlü'nün yaptığı Film 13 Ekim'de gösterime girecek. İşte Cingöz Recai 2. fragmanı ve detayları

Cingöz Recai filminden 2. fragman yayınlandı. Türk polisiye roman geleneğinin en önemli karakterlerinden Cingöz Recai, yıllar sonra tekrar beyaz perdede hayat buluyor. Kanal D ve Limon Film iş birliğinde Content Turkey imzalı filmin yapımcılığı Hayri Aslan’a, yönetmenliği ise Onur Ünlü’ye ait.

Peyami Safa'nın aynı adlı eserinden uyarlanan Cingöz Recai, "iyiliksever bir hırsız" olarak karşımıza çıkıyor. Yerli Arsen Lüpen, olarak da anılan Cingöz Recai ilk olarak 1969 yılında beyazperdeye uyarlanmıştı. Ayhan Işık'ın başrolünde oynadığı Cingöz Recai, 48 yıl aradan sonra yeniden bir film olarak karşımızda.

Başrollerinde Kenan İmirzalıoğlu, Haluk Bilginer, Musa Uzunlar, Meryem Uzerli Uzun bir aradan sonra Cingöz Recai yeni bir soygunla sahalara döner. Her zamanki ekibinin dışında bir çeteyle işbirliği yapar. Tabii başbelası komser Mehmet Rıza da peşindedir.

Onur Ünlü'nün yönettiği, Kerem Deren ve Pınar Bulut'un senaryosunu yazdığı film 13 Ekim'de gösterime giriyor.

Sitene Ekle
Etiketler