BIST 1.325
DOLAR 7,84
EURO 9,50
ALTIN 466,19

Cinci hoca Nuh Mehmet'in ses kayıtları! Müge Anlı herşeyi ifşa etti

Müge Anlı ile Tatlı Sert programı sonrası gözaltına alınan sözde Mehdi cinci hoca Nur Mehmet Pehlivan'ın ortaya çıkan ses kayıtları şoke etti.

ATV'de yayınlanan Müge Anlı canlı yayınında aranan sahte Mehdi Nur Mehmet Pehlivan canlı yayında çıkan ihbarlardan sonra gözaltına alınarak yakalandı. Hz. Süleyman'ın gizli hazinesi 200 ton altını 5 kişiye İstanbul Silivri'de aratan sahte mehdi canlı yayında cinlerim var diyerek Müge Anlı'yı tehdit etmişti. Müge Anlı ve ekibi define için kazı yapan ve yaşanan patlama sonrası kaybolan iki kişiyi ararken kan donduran gerçekleri öğrendi. Aynı zamanda Nur Mehmet'in sözde müritlerine attığı sesli mesajlar da ortaya çıktı. Sözde Mahdi Nur Mehmet'in kılıktan kılığa girdiği görüntüleri ise şoke etti.

Müge Anlı canlı yayında Çin vatandaşı olan Uygur Türk'ü Nur Mehmet'in bütün yaptığı kanunsuz işleri ortaya çıkartarak yakalanmasını sağladı. Kendini Mehdi olarak tanıtan sahtekar Nuh Mehmet, polislerden kaçmak için imajını da değiştirdi. Müge Anlı canlı yayınında gündem olan sahte Mehdi Nur Mehmet, 5 kişiyi kandırarak define arattı. Nur Mehmet'in gözaltına alınarak tutuklanırken ses kayıtları da ortaya çıktı.

Adliye'den çıkartılırken, "Yarın açıklama yapacağım." diyen sözde Mehdi'nin pişkinliği ekip aracında da devam etti. Ekip aracının içinden el sallayan Nur Mehmet Pehlivanoğlu, 'izinsiz kazı yapmak' suçlamasıyla tutuklandı.Sözde Mehdi'nin Müge Anlı ve ekibini tehdit etmekten de çekinmedi. Nur Mehmet Pehlivan'ın bu pişkinlikleri ise canlı yayında herkesi şaşırttı.

Müge Anlı, 29 Mart canlı yayında sözde Mehdi'nin sözde müritlerine attığı sesli mesajı da ifşa etti. İşte sözde Mehdi'nin sözleri: "Adım Nur Mehmet Pehlivan. Kod adım Mehti, kod adım, üstad. Ben bir yola çıktım sizinle birlikte hayatta yalnız. Bu yolda ölmek var dönmek yok. İster benimle devam edebilirsiniz, ister etmeyebilirsiniz.