Çılgın parti için çıplak kadın heykeli diktirdi ülke birbirine girdi

Çılgın parti için çıplak kadın heykeli diktirdi ülke birbirine girdi

'The Candman' olarak bilinen playboy Travers Beynon, bahçesine 3 metre boyunda kırmızı eşarp takan çıplak bir kadın heykeli diktirdi. Ancak heykel Meryem Ana figürüne benzediği için birçok tepki aldı.

Çılgın parti için çıplak kadın heykeli diktirdi ülke birbirine girdi - Sayfa 1

Her yıl düzenlenen partisi için bahçesine 3 metre boyunda bir heykel diktiren Avustralyalı ünlü playboy Travers Beynon, dini değerlerle dalga geçtiği için herkesin tepkisini topladı. Uzaktan bile görülebilen bu heykel, Travers'ın her yıl düzenlenen 'Secret Society' partisi için dikilmişti. Yerel halk, dini figürlerin böyle ahlaksızca kullanılmasından rahatsız olduğu için, belediye meclisi Travers'e 13,000 dolarlık para cezası verdi.

Çılgın parti için çıplak kadın heykeli diktirdi ülke birbirine girdi - Sayfa 2

''PARA CEZASI UYGUN GÖRÜLDÜ'': Yerel halk heykelin kaldırılmasını talep ederken, yüzlerce insan Travers'ın çılgın partisine geleceği için belediye meclisi heykeli kaldırmak yerine para cezası vermeyi tercih etti. Belediye Meclisinin sözcüsü, "Mekan sahibi bu heykeli dikmek için gerekli izinleri almamıştır. Heykelin parti için geçici bir süreliğine dikilmiş olması yeterli bir argüman değil bu yüzden para cezası verilmesi uygun görülmüştür." dedi.

Çılgın parti için çıplak kadın heykeli diktirdi ülke birbirine girdi - Sayfa 3

Heykelin kaldırılması gerektiğini düşünenler ve düşünmeyenler olarak insanlar iki gruba ayrılmış durumda.

Çılgın parti için çıplak kadın heykeli diktirdi ülke birbirine girdi - Sayfa 4

''Heykel, mülk sahibinin bahçesinde, kimsenin karışma hakkı yok. Ayrıca adam partisi için yaptırmış, bırakın da eğlensinler."