BIST 5.266
DOLAR 21,22
EURO 22,75
ALTIN 1.325,62
GÜNCEL

Çıkardığı kedi sesiyle kadının aklını başından aldı

Otobüs durağında bekleyen kadını miyavlayarak korkutan adam, izleyenleri şaşırttı. Anlamsızca miyavlayan adam sosyal medyanın gündemi oldu.

Bir otobüs durağında anlamsızca miyavlayan adam, otobüs durağından geçen kadının aklını başından aldı. O anlar sosyal medyada büyük ilgi gördü.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler