BIST 9.814
DOLAR 32,40
EURO 34,53
ALTIN 2.462,16
MEDYA

Çiğdem Çelik, Ayşegül Doğan'ı rezil etti!

İşte Benim Stilim All Star 07 Aralık 2015 Pazartesi günü yayınlanan bölümünde Çiğdem Çelik, Ayşegül Doğan'ın 'Oyuncu olmak istiyorum' dediğini nasıl kanıtladı?

İşte Benim Stilim All Star 07 Aralık 2015 Pazartesi günü yayınlanan bölümünde Sima Şerafettinova, Ayşegül Doğan'a asil olmayı yakıştıramadığını söyleyince ikili arasında gerginlik yaşandı.


Ezgi Ünal ise Ayşegül'ün eteğinden dolayı yürüyememesini eleştirdi. Nihal Candan'da Ayşegül'ü aslında beğenmediğini ama Sima'nın eleştirilerinden sonra "Çok beğendim" demek istediğini söyledi.


Çiğdem Çelik daha önce gala gecesinde Ayşegül'ün oyuncu olmak istediğine dair açıklama yaptığını iddia etmiş Ayşegül ise bunu inkar etmişti. Çiğdem, Ayşegül'ün Kemal Bey'i bile inandırdığını söylemek isterken "Kemal Bey'e bile dedirttirdin" kelimesini kullanması Kemal Bey'den uyarı almasına neden oldu. Ayşegül duruma açıklık getirmeye çalışırken ekrana Ayşegül'ün röportajı verildi. Ayşegül katıldığı programda All Star'a katılmak istemediğini ve oyunculuk eğitimi aldığını söylediği görüldü. Ayşegül ısrarla oyuncu olmak istemediğini ve eğitimi yarım bıraktığını söyledi. Çiğdem, Ayşegül'ün kendisini yalancı durumuna düşürdüğü için bu görüntüleri getirdiğini söyledi. Ayşegül kendisinin bile bunları söylediğinin farkında olmadığını söyledi ve Çiğdem'in galadaki gözyaşlarının Emel Özkızıltaş'ın fanlarını kazanmak için olduğunu iddia etti.


Nur Yerlitaş ise duruma müdahale etti ve "Ayşegül'e haksızsın" diye çıkıştı. Daha sonra Çiğdem'in Emel'in hassas olduğu için incitici yorum yapmadığını ve Çiğdem'i tanıdığını söyledi. Kemal Doğulu ise kimseyi haklı bulmadığını, kavgada gerçek kişiliklerinin ortaya çıktığını, bu manzaranın korkunç olduğunu ve bu durumdan onların adına utandığını söyledi.

Sitene Ekle