MEDYA

Çi'de yer yerinden oynayacak! Duru, Deniz'le öpüşüyor

Çi'nin yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Duru, Can Manay'ı eski sevgilisi olan Deniz'le aldatıyor. Can çıldıracak.

Puhu TV'de yayınlanan Fİ-Çi-Pi üçlemesi yeni bölüm fragmanıyla izleyicileri yine heyecanlandırdı. Duru ile Deniz'in öpüşme sahnesi izleyiciyi şoke etti.

HEYECAN DORUKTA

Fragmanda Duru'ya çiçek yollayan Can, çiçeklerin arasına kamera yerleştirdiği görüldü. Tam Deniz'le Duru öpüşürken kamera o sırada kayıtta bekliyor. Çi heyecan dolu yeni bölümüyle cuma günü Puhu TV'de yayınlanacak.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar