BIST 118.399
DOLAR 6,86
EURO 7,81
ALTIN 399,23

CHP'nin kapısına tehdit notu bırakıldı! O notta ne yazıyor?

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Estimesgut İlçe Başkanlığı binasının kapısına "Yaptığınızın hesabı sorulacak dinsiz hainler" yazılı not bırakıldı.

CUMHURİYET Halk Partisi (CHP) Estimesgut İlçe Başkanlığı binasının kapısına "Yaptığınızın hesabı sorulacak dinsiz hainler" yazılı not bırakıldı. İlçe Başkanı Ayhan Yılmaz, o nota ve gönderenlere tepki göstererek, "Burada kimseye pabuç bırakacağımız veya Cumhuriyet Halk Partisi'ni ufak tefek tehditlerle yıldıracakları kimsenin aklına gelmesin" dedi.

CHP Etimesgut İlçe Başkanlığı'nın Etimesgut ilçesi 2310. Sokak'ta bulunan teşkilat binasının kapısına, tehdit içeren not bırakıldı. Sabah saatlerinde teşkilat binasına gelen CHP’liler, kapının üzerine asılmış 'Yaptığınızın hesabı sorulacak dinsiz hainler' yazısını görünce polisi arayarak ihbarda bulundu.

Olay yerine gelen polisler, üzerinde tehdit içeren not yazılı kağıdı incelemek üzere aldı. Olayla ilgili soruşturma başlatılırken, CHP Etimesgut İlçe Başkanı Ayhan Yılmaz duruma tepki gösterdi.

Başkan Ayhan Yılmaz, "Kağıdın orijinalini olay yeri inceleme ekipleri aldı, götürdü. Biz bunu sadece çıktı olarak aldık. Burada kimseye pabuç bırakacağımız veya Cumhuriyet Halk Partisi'ni ufak tefek tehditlerle yıldıracakları kimsenin aklına gelmesin. Bu arkadaşların, bu ülkede din inançlarına, tek olan değerlere onlardan daha fazla ve daha bilinçli bir şekilde sahip çıktığımızı bilmelerini istiyoruz" diye konuştu.