BIST 1.542
DOLAR 7,53
EURO 8,98
ALTIN 411,29

Ceylan Özgül ifşası dehşet! Tecavüz edip Adnan Oktar'ın önüne...

Ceylan Özgül Adnan Oktar ile ilgili yakası açılmadık gerçekleri ifşa etti. Adnan Oktar ile örgütü küçük kızlara tecavüz ediyorlarmış. Ceylan Özgül dehşet dolu bilgiler aktardı. 11 yaşındaki bir kızın da şikayetçiler arasında olması işin korkunç yönünü ortaya koydu.

Adnan Oktar ile kediciklerinin gerçek yüzleri gözaltı operasyonu ile ifşa oldu. Adnan Oktar'ın boğaza nazır evinde uzun namlulu silahlar çıkarken, örgütten kaçan Ceylan Özgül kediciklerin de bellerinde çifte silahla dolaştığını anlattı. Ceylan Özgül Anadolu Ajansı'na verdiği röportajda ise Adnan Oktar grubunun en iğrenç yönünü ifşa etti. Küçük kızlara tecavüz edip Adnan Oktar'a sunuyorlarmış. İşte anlattıkları:

Ceylan Özgül 2006'nın sonunda Adnan Oktar grubuna girmiş ve kısa sürede örgütün vitrin yüzlerinden biri olmuştu. 10 yıl kaldığı gruptan 2017 sonunda kaçan Ceylan Özgül Adnan Oktar ile kediciklerin iç yüzünün birebir tanığı. İşte anlattıkları:

KIZLARA TECAVÜZ EDİYORLAR : - Benim girme sebeplerimden bir tanesi ben çok idealist bir genç kızdım üniversite yıllarımda. Grupta anlatılan İslam ahlakını dünyaya hakim kılmak gibi bu ideallerin üzerinde çalışılacağına inanmıştım. Bu konuda kandırıldım açıkçası. O yüzden bu gruba katılmıştım. Bu örgütün iç yüzü gerçekten pislik dolu. Bakın 7, 10, 14 ve 17 yaşında kızlar burada tacize uğruyorlar. Defalarca tecavüze uğrayan kızlar var.

-Sanıyorum şikayetçilerin ifadeleri teker teker ortaya çıktıkça şaşırdığınız ve üzüldüğünüz daha çok fazla konu olacak. 7 yaşında, 10 yaşında kızlar bu cemaatte tacize uğradı ve çok fazla çocuk kötü anılarla büyüdü. Birçok 18 yaşın altında mağdur var.