BIST 1.212
DOLAR 7,81
EURO 9,27
ALTIN 483,31
DÜNYA

Cesur adam 5 timsahı elleriyle böyle besledi!

Hindistan'da su kenarında bulunan timsahları elleriyle besleyen adamın görüntüsü sosyal medyada ilgi gördü. Timsahlara bir dokunma mesafesinde et veren adam amatör kameraya kaydedildi.

Sosyal medyada yayılan bir videoda cesur adamın timsahları beslediği anlar kayda geçti. Hindistan'da çekildiği belirtilen videoda elindeki etleri nehirde bulunan timsahlara veren adam, orada bulunan başka insanların dikkatini çekti.

Çok yakın mesafeden timsalara et uzatıp onları yanına çağıran adamın davetini geri çevirmeyen timsahlar da afiyetle yemeğini yedi. Çok tehlikesi olmasına rağmen timsahlardan korkmayan adamın görüntüsü sosyal medyada ilgi gördü.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar 1 yorum