Cennet koylarını helikopterle gezdi! Bezos'un Türkiye tatili devam ediyor!

İhlas Haber Ajansı

Dünyanın en zengin iş adamlarından Amazon’un sahibi 55 yaşındaki Jeff Bezos’un yatı ‘Flying Fox’ Antalya ve Muğla kıyılarında dolaşıyor.

Amerikalı girişimci, dünyanın en zengin iş adamı ve amazon.com'un kurucusu Jeff Bezos'a ait lüks yat Flying Fox, Ege ve Akdeniz kıyılarındaki yolculuğuna devam ediyor. Dünyanın en zengin iş adamı olarak bilinen Amazon’un sahibi 55 yaşındaki Jeff Bezos’un süper lüks yatı 'Flying Fox’da bulunan özel helikopteriyle Antalya ve Muğla’nın koylarını gezdi. 

136 metre uzunluğunda ve 22,5 metre genişliğindeki mega yat, Süveyş Kanalı üzerinden Mısır, Yemen ve Umman’a devam edecek olan yolculuğunun Türkiye bölümünü sürdürüyor.

Geçtiğimiz haftadan bu yana Muğla ve Antalya kıyılarını dolaşan mega yat, Marmaris’ten başlayan seyahatinde Kaş-Kekova’dan sonra Muğla-Datça ve son olarak Marmaris-Selimiye de görüntülendi. 

Gittiği her yerde ilgi odağı olan mega yatta bekletilen özel helikopterine binen Jeff Bezos, Selimiye’den başlayarak kıyı şeridinde yer alan cennet koylarda tur attı.