BIST 1.541
DOLAR 7,64
EURO 9,08
ALTIN 415,98

Cem Yılmaz'ın merakla beklenen yeni filmi Karakomik Filmler'in vizyon tarihi belli oldu

Sinemada mısır kriziyle gündeme gelen ve vizyona girmesi beklenirken filmini geri çeken ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın, yeni filmi Karakomik Filmler'in vizyon tarihi belli oldu. Aynı seansta 2 ayrı film oynatmaya hazırlanan Yılmaz, böylelikle farklı bir çalışmaya da imza atmış olacak.

Ünlü komedyen Cem Yılmaz'ın merakla beklenen yeni filmi Karakomik Filmler'den haber geldi. Sinemada mısır kriziyle gündeme gelen ve vizyona girmesi beklenirken filmini geri çeken ünlü komedyen Cem Yılmaz, yeni filmini vizyona sokacağı tarihi belirledi.

Yapımcılığı NuLook ve CMYLMZ Fikir Sanat imzası taşıyan film, Karakomik Filmler ve 2 Arada adıyla farklı iki hikayeyi içerisinde bulunduruyor. Tek seansta iki ayrı hikayeyi seyircisine sunacak olan filmin oyuncu kadrosunda farklı simalar da göze çarpıyor.

18 Ekim'de vizyona girecek olan filmin oyuncu kadrosunda; Ozan Güven, Zafer Algöz, Özkan Uğur ve Can Yılmaz gibi kemikleşmiş isimlerin dışında, Cem Davran, Umut Kurt, Necip Memili, Nilperi Şahinkaya ve Uraz Kaygılaroğlu gibi isimler yer alıyor.