Cem Yılmaz kovdu Ali Sunal hepsine kucak açtı!

Bodrum'daki MFÖ konserinde Fotoğraf çektirmek isteyen sevenlerini reddeden Cem Yılmaz, sevenleriyle arasına korumalarla etten duvar ördürdü. Aynı konsere gelen Ali Sunal’ın hiçbir hayranını kırmayarak fotoğraf çektirmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Cem Yılmaz kovdu Ali Sunal hepsine kucak açtı! - Sayfa 1

BODRUM'daki MFÖ Konseri'nde iki ünlü ismin birbirinin zıddı iki tavrı dikkat çekti... Cem Yılmaz, sevgilisi Defne Samyeli ile Antik Tiyatro'da etrafına koruma ordusu koyup çocukları bile yanına yaklaştırmadı. Cem Yılmaz'ın hemen yakınındaki Ali Sunal ise eşi Nazlı Kurbanzade ile kendisine gösterilen ilgiye aynı şekilde karşılık verdi. Kan ter içinde kalana kadar hayranlarıyla sohbet edip fotoğraf çektirdi. Cem Yılmaz'ın çocukları bile yanından kovması şaşkınlık yaratırken, Ali Sunal içen "Babasının oğlu" yorumları yapıldı...

119
Cem Yılmaz kovdu Ali Sunal hepsine kucak açtı! - Sayfa 2

Bodrum antik tiyatroda, MFÖ konserine gelen Cem Yılmaz’ın tavrı hayranlarını hayal kırıklığına uğrattı. Fotoğraf çektirmek isteyen sevenlerini reddeden Cem Yılmaz, sevenleriyle arasına etten duvar ördürdü. Aynı konsere gelen Ali Sunal’ın hiçbir hayranını kırmayarak fotoğraf çektirmesi ise dikkatlerden kaçmadı.

219
Cem Yılmaz kovdu Ali Sunal hepsine kucak açtı! - Sayfa 3

Türk pop ve rock müziğinin efsane grubu MFÖ, bayramın 4’ünci günü Bodrum Antik Tiyatro’da sahne aldı. Efsane grup MFÖ tatilcilere unutulmaz anlar yaşattı. Yeni albümlerinin yanı sıra, geçmişten bugüne sevilen şarkılarını da seslendiren gruba Bodrum Antik Tiyatroyu dolduran seyirciler de eşlik etti.

319
Cem Yılmaz kovdu Ali Sunal hepsine kucak açtı! - Sayfa 4

Konseri izlemeye sevgilisi Defne Samyeli’yle gelen Cem Yılmaz, gazetecilerin sorularını yanıtlamadı. Konser alanına giriş yapan çift en ön sırada ayrılan yere oturdu. Hayranlarının sevgi seline karşılık vermeyen Cem Yılmaz fotoğraf çektirmek isteyen sevenlerini de reddetti.

419