BIST 117.741
DOLAR 6,87
EURO 7,86
ALTIN 400,15

Çarpışma'nın yayından kaldırılan sevişme sahneleri olay oldu!

Show TV'nin en büyük yapımlarından biri olmaya aday dizisi Çarpışma ilk bölümü ile ekrana geldi fakat etkileri hala devam ediyor. Dizideki patlama sahnesi kadar sevişme sahneleri de olay oldu.

Yeni sezon dizileri arasından daha ilk bölümü ile diğerlerinden sıyrılan Çarpışma'nın ilk bölümü yayınlandı fakat etkileri hala sürüyor. Başrolünde Kıvanç Tatlıtuğ, Elçin Sangu, Onur Saylak, Melisa Aslı Pamuk gibi oyuncuların olduğu dizinin ilk bölümünde sık sık sevişme ve öpüşme sahnelerinin olması izleyiciyi rahatsız etti.

4 arabanın çarpışması sonrası yaşanan olayların anlatıldığı dizi Çarpışma muhteşem oyunculukların yanı sıra senaryosu ile de daha ilk bölümden izleyicinin dikkat çekti. Kıvanç Tatlıtuğ'un performansı ile diziye kattıkları ise reytinglerde ortada.

İZLEYİCİYİ KIZDIRAN SEVİŞME SAHNELERİ: Show' TV'nin prime time'da yayınladığı dizide sık sık öpüşme ve sevişme sahnelerinin sansürsüz şekilde ekrana verilmesi ise izleyiciyi kızdırdı. Çocukların izleyebileceği saatte uygunsuz sahnelerin verilmesi sosyal medyada da sık sık eleştirildi.

SHOW TV YAYINDAN KALDIRDI: Dizinin ilk bölümünde kullanılan sevişme ve öpüşme sahneleri dizinin tekrarlarında ve Show TV'nin resmi internet sitesindeki yayından kaldırıldı.