Cannes Film Festivali'nde Dilan Çiçek Deniz üzerinde bir servet taşıdı

Cannes Film Festivali'nde Dilan Çiçek Deniz üzerinde bir servet taşıdı

Dilan Çiçek Deniz, 72. Cannes Film Festivali'ne katıldı. Açılış töreninde dikkatleri üzerine çeken Deniz, takılarıyla olay oldu.

Cannes Film Festivali'nde Dilan Çiçek Deniz üzerinde bir servet taşıdı - Sayfa 1

Hakan Yıldırım imzalı elbisesi ile dün akşam gerçekleşen kırmızı halı geçişine katılan Dilan Çiçek Deniz, Messika'nın özel tasarımlı takılarıyla yabancı basının da ilgisini üzerine topladı. Lüks bir mücevher markasının davetiyle Cannes Film Festivali’ne katılan Dilan Çiçek Deniz, festivalin açılış töreninde boy gösterdi. 

Cannes Film Festivali'nde Dilan Çiçek Deniz üzerinde bir servet taşıdı - Sayfa 2

Toplamda 80 karatı bulan, her biri özenle seçilmiş 250 adet damla pırlantadan yapılmış 800 bin euro değerindeki kolye, küpe ve bileklikten oluşan takıları oyuncunun yanından ayrılmayan koruma ekibi korudu.

Cannes Film Festivali'nde Dilan Çiçek Deniz üzerinde bir servet taşıdı - Sayfa 3

Alejandro Gonzalez Innarritu'nun jüri başkanlığını üstlendiği festivalin açılışı Jim Jarmusch'ın yazdığı ve yönettiği 'The Dead Don't Die' filmi ile yapıldı.

Cannes Film Festivali'nde Dilan Çiçek Deniz üzerinde bir servet taşıdı - Sayfa 4

Bill Murray, Adam Driver, Tilda Swinton, Chloë Sevigny, Steve Buscemi, Danny Glover, Iggy Pop, ve Selena Gomez gibi starların yer aldığı filmi Dilan Çiçek Deniz ünlü isimlerle birlikte izledi.