Caner Erkin faiziyle ödedi Asena Atalay ikincisini başlattı

Caner Erkin ile Asena Atalay ile ilgili her gün yeni bir gelişme yaşanıyor. Caner Erkin, hakkında icraa takibi başlatan Asena Atalay'a 120 bin TL'yi faiziyle ödemiş. Bunun üzerine Asena Atalay, ikinci bir icraa takibi başlatmış, Erkin buna itiraz etmişti.

Caner Erkin ile Asena Atalay arasında sular durulmuyor, her gün yeni bir gelişme yaşanıyor. Caner Erkin, hakkında icraa takibi başlatan Asena Atalay'a 120 bin TL'yi faiziyle ödemiş. Bunun üzerine Asena Atalay, ikinci bir icra takibi başlatmış, Erkin buna itiraz etmişti.

Milli futbolcu Caner Erkin ile Asena Atalay geçen yıl 29 Ocak’ta İstanbul 2. Aile Mahkemesi’nde anlaşmalı boşandı. Mahkeme, Caner Erkin’in Asena Atalay’a ayda 10 bin lira yoksulluk nafakası ödemesine karar verdi. Ünlü futbolcu, boşanmadan bir yıl sonra, 2 Ocak’ta İtalya’nın başkenti Roma’da Şükran Ovalı ile nikah masasına oturdu.

Asena Atalay, sunuculuk yaptığı Kanal D'de yayınlanan "Magazin D" programında ‘Caner’in evlilik haberini sunmam’ diyerek evliliğe olan tepkisini gösterdi. Ayrıca Atalay Caner Erkin hakkında hiçbir haberi sunmamaya devam ediyor.

sena Atalay, evliliğe olan ilk ciddi tepkisini ise Caner Erkin’i icraya vermekle gösterdi. Aile Mahkemesi’nin verdiği karara rağmen Caner Erkin’in yoksulluk nafakasını ödemediğini ileri süren Asena Atalay, İstanbul İcra Müdürlüğü’ne başvurdu. Atalay, Şubat 2016 ile Ocak 2017 arasındaki 12 aylık yoksulluk nafakası olan 120 bin lira ve 5 bin liralık faizi ödenmesi için Caner Erkin hakkında icra takibi başlatmıştı.