GÜNCEL

Çaldığı kredi kartıyla bilet almaya çalışan karga sosyal medyayı salladı

Japonya'da kaydedilen bu görüntülerde bir karganın önce otomattan bilet almaya çalışıyor. Başarılı olamayan karga, yanında bulunan bir vatandaşın kredi kartını çalarak şansını tekrar deniyor.

Japonya'da kaydedilen bu görüntülerde bir karganın önce otomattan bilet almaya çalışıyor. Başarılı olamayan karga, yanında bulunan bir vatandaşın kredi kartını çalarak şansını tekrar deniyor. Amacına ulaşamayan karganın bu görüntüleri sosyal medyanın gündemi oldu.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar