Çağatay Ulusoy'un uyuşturucu davasında gelişme Hollywood yerine hapse...

Çağatay Ulusoy'un uyuşturucu davasında gelişme Hollywood yerine hapse...

Aralarında Cemal Hünal, Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca'nın bulunduğu 34 sanıklı 'Uyuşturucu davası'nda yeni bir gelişme yaşandı. Ocak 2013'te gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda çok sayıda kişi gözaltına alınmıştı.

Çağatay Ulusoy'un uyuşturucu davasında gelişme Hollywood yerine hapse... - Sayfa 1

Aralarında Cemal Hünal, Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca'nın bulunduğu 34 sanıklı 'Uyuşturucu davası'nda yeni bir gelişme yaşandı. Ocak 2013'te gerçekleştirilen uyuşturucu operasyonunda aralarında birçok ünlünün de bulunduğu çok sayıda kişi gözaltına alınmıştı.

Çağatay Ulusoy'un uyuşturucu davasında gelişme Hollywood yerine hapse... - Sayfa 2

İstanbul Narkotik Polisi yaptığı operasyonda, aralarında ünlü oyuncular ve şarkıcıların da olduğu birçok kişiyi "uyuşturucu temin etmek" suçundan gözaltına almıştı. Cemal Hünal, Çağatay Ulusoy, Gizem Karaca, Selen Katırcıoğlu, Cenk Eren...

Çağatay Ulusoy'un uyuşturucu davasında gelişme Hollywood yerine hapse... - Sayfa 3

Emniyetteki işlerinin ardından savcı tarafından sorgulanan Gizem Karaca, Çağatay Ulusoy ve Cenk Eren'in de aralarında bulunduğu 35 şüpheliden 15'i serbest bırakılmıştı. "Uyuşturucu madde kullanmak ve temin etmek" suçundan dava açılan ünlü isimler mahkemeye çıkıp ifade vermişti.

Çağatay Ulusoy'un uyuşturucu davasında gelişme Hollywood yerine hapse... - Sayfa 4

Çağatay Ulusoy, polise verdiği ifadede satıcı değilim, içiciyim demişti. "Bizim camiada birçok kişi esrar içiyor. Psikolojik ve ruhen sıkıntılı bir dönemdeydim. Daha fazla içmeye başladım, ama kimseye uyuşturucu temin etmedim." diyen yakışıklı oyuncunun, tutuksuz yargılanmasına karar verilmişti.