Çağatay eski aşkıyla barıştı tatile çıktı! Biri yüzdü diğeri daldı

Çağatay eski aşkıyla barıştı tatile çıktı! Biri yüzdü diğeri daldı

Netflix dizisi The Protector ile seyirci karşısına çıkmaya hazırlanan Çağatay Ulusoy, bir dönem ayrılıp iki ay önce barıştığı Ufak Tefek Cinayetler'in Burcu'su Duygu Sarışın ile Marmaris'te tatilde objektiflere takıldı.

Çağatay eski aşkıyla barıştı tatile çıktı! Biri yüzdü diğeri daldı - Sayfa 1

Çağatay Ulusoy ile oyuncu sevgilisi Duygu Sarışın, Ulusoy’un teknesiyle Marmaris koylarını gezmeye devam ediyor. Ulusoy ve Sarışın, önceki gün demirledikleri koyda objektife takıldı. Sarışın bir kız arkadaşıyla kendini sulara bırakırken, Ulusoy dalış kıyafetini giyip zodyakla başka koya geçti. 5 saat boyuncu hem su altını keşfedip hem de balık avlayan oyuncu, dönüşte duşunu alıp üst kısımda dinlenmeye çekildi. Sarışın da yanına giderek onunla sohbete daldı.

Çağatay eski aşkıyla barıştı tatile çıktı! Biri yüzdü diğeri daldı - Sayfa 2

ÜÇ FARKLI BİKİNİ GİYDİ: Duygu Sarışın’ın gün boyunca üç farklı bikini giymesi de gözden kaçmadı. İçerde dizisinde başlayan aşklarını geçen ekim ayında bitiren Çağatay Ulusoy ve Ufak Tefek Cinayetler'in Burcu'su Duygu Sarışın, nisan ayında yeniden bir araya gelmişti. Duygu Sarışın'ın kusursuz fiziği dikkatlerden kaçmadı.

Çağatay eski aşkıyla barıştı tatile çıktı! Biri yüzdü diğeri daldı - Sayfa 3

İşte Çağatay Ulusoy ile Duygu Sarışın tatil halleri...