Büyük aşk mazide kaldı! Adriana Metin'e son darbeyi vurdu

Büyük aşk mazide kaldı! Adriana Metin'e son darbeyi vurdu

Adriana Lima Metin Hara aşkı mazide kaldı. Adriana Lima, Metin Hara ile olan o son fotoğrafını da sosyal medyadan sildi.

Büyük aşk mazide kaldı! Adriana Metin'e son darbeyi vurdu - Sayfa 1

Dünyaca ünlü model Adriana Lima ve Türk yazar Metin Hara çiftinin ayrılıkları magazin gündeminde bomba etkisi yaratmıştı. Adriana Lima, ayrıldıktan sonra Metin Hara’yı takipten çıkmıştı. Daha sonra da tek tek fotoğrafları silmişti ancak sadece bir fotoğraf bırakmıştı. Adriana Lima’nın o fotoğrafı silmemesi kafaları karıştırmıştı.

Büyük aşk mazide kaldı! Adriana Metin'e son darbeyi vurdu - Sayfa 2

ADRIANA LIMA, SON VURUŞU YAPTI: Adriana Lima, Metin Hara ile olan o son fotoğrafını da sosyal medyadan sildi. Lima’nın bu davranışı “Adriana, Metin’i tamamen hayatından çıkardı” yorumlarına konu oldu. Öte yandan Metin Hara’nın Adriana Lima ile olan fotoğraflarını hala silmemesi ise dikkatlerden kaçmadı.

Büyük aşk mazide kaldı! Adriana Metin'e son darbeyi vurdu - Sayfa 3

TÜRK MEDYASINA ATEŞ PÜSKÜRMÜŞTÜ: Instagram hesabından yaptığı paylaşımla hakkında çıkan aşk iddialarına ateş püsküren Lima,"Hiç tanışmadığım biriyle flört ettiğimi öne süren sahte haberler üreten Türk medyasına. Gerçek olmayan haberler üretmeyi bırakın. YETER" ifadelerini kullandı.

Büyük aşk mazide kaldı! Adriana Metin'e son darbeyi vurdu - Sayfa 4

''AYRILIK YOK'' DEMİŞTİ: Metin Hara menajeri Özgür Aras aracılığıyla yaptığı açıklamada çıkan iddialara, “Haberlere konu edildiği gibi bir ayrılık yok. 18 Aralık’ta Amerika’ya gideceğim ve iki ay boyunca Miami’de birlikte olacağız” diye yanıt vermişti.