Büşra Pekin'in sevgilisi Ersay Üner'e bakın! Yıllarca gizlemişler

Ersay Üner, katıldığı bir radyo programında sevgilisi Büşra Pekin'le tanışmalarını anlatıp evlenmeye karar verdiklerini duyurmuştu. Ersay Üner kimdir? Çoğunuzun ezbere bildiği şarkıların söz yazarı. Hadi Büşra Pekin'in sevgilisi Ersay Üner'i tanıyalım

Büşra Pekin en son "Tatlım Tatlım" filminde rol aldı. Peki Tatlım Tatlım film müziğinin sevgilisi Ersay Üner'in yaptığını biliyor muydunuz? Ersay Üner'i biraz tanıyalım.. Üner, Konya doğumludur ve aslen Konya Seydişehirli’dir. Babası belediyede memur olarak çalışmış aynı zamanda belediyeye ait düğün salonunda müzisyen olarak görev yapmış bu nedenle müzik ile iç içe yetişmiş.

Demet Akalın, Ebru Gündeş, Seda Sayan, Sibel Can, Murat Boz, Alişan, Bengü, Murat Dalkılıç gibi bir çok isime beste verdi.

Ersay Üner, sevgilisi Büşra Pekin ile tanışmalarını şu cümlelerle açıkladı: "Murat Dalkılıç akşam yemeğine davet etti. Orada Büşra'yla tanıştım ve aşık oldum. O günden beri beraberiz. Ve bu aşk mutlu sonla devam edecek"

Sosyal medya kullanıcıları Ersay Üner'e ‘Büşra deyince aklınıza ilk ne geliyor?' diye soru yansıttı. Üner'in cevabı istenilenden daha fazlaydı... “Büşra deyince aklıma bir çok şey geliyor. Ama benim için maneviyat çok önemli. Ben Büşra’nın kalbine aşık oldum”