BIST 1.199
DOLAR 7,97
EURO 9,44
ALTIN 489,55

Bursa dışında en iyi İskender nerede yenir?

En az Bursa’dakiler kadar lezzetli İskender yapan alternatifleri, Türkiye’nin birçok şehrinde bulabilirsiniz. İşte ağız sulandıran lezzetin Bursa dışındaki en iyi adresleri...

Kandilli Borsa, İstanbul Adile Sultan Sarayı Kandilli Borsa’da eşsiz bir Boğaz manzarası karşısında, harika bir İskender yemeye hazır olun! İskender’inin lezzetinin sırrı süt danası eti olan Kandilli Borsa, servisiyle de dikkat çekiyor.

Nazar Kebap, Eskişehir Odunpazarı İskender’e modern bir bakış açısı getiren Nazar Kebap, farklı lezzeti ile kesinlikle denemeye değer. Eskişehirlilerin yoğun ilgisine maruz kalan Nazar Kebap’ta yoğurtlu İskender yemeden dönmeyin.

Uludağ Kebapçısı, Ankara Çankaya Ankara’da, Bursa özleminizi giderecek ve Bursa’nın meşhur lezzeti İskender kebabı, en lezzetli haliyle yiyebileceğiniz bir yer için Uludağ Dönercisi’ne mutlaka uğrayın. Ankara’nın bu meşhur dönercisinin müdavimi çok.

Öz Asmaaltı Kebap, Adana Dörtyol Adana’nın en az kebabı kadar ünlü diğer bir lezzeti ise şüphesiz ki Öz Asmaaltı’nda yapılan İskender’i. Burada İskender kebabın lezzeti etin, tereyağı ve yoğurt ile muhteşem uyumundan geliyor.