BIST 1.329
DOLAR 7,81
EURO 9,35
ALTIN 449,55

Burcu Esmersoy 'Erkek arkadaşınız varsa cüzdan taşımayın' dedi rezil ettiler

Sunucu Burcu Esmersoy, Youtube kanalı açtı, Bir videosunda sarf ettiği sözler olay oldu. 'Erkek arkadaşınız yanınızdayken cüzdan taşımayın' anlamlı sözleri büyük tepki gören Burcu Esmersoy'u, sosyal medya kullanıcıları rezil etti...

Televizyon ünlüsü Burcu Esmersoy, uzun süredir ekranlarda yoktu malumunuz. Sunucu yüzüyle tanıdığımız, Türkiye'nin en güzel kadınlarından biri olan Burcu Esmersoy'u herkes ekranlarda görmeyi beklerken o Youtube kanalı açmayı tercih etti. Ama Burcu Esmersoy, Youtube kanalı açtığına açacağına bin pişman oldu. Sosyal medya kullanıcıları Burcu Esmersoy'u rezil ettiler.

Burcu Esmersoy, pek çok ünlü ismin ilgi gösterdiği Youtube’a kayıtsız kalmayarak kendisi de bir kanal açtı. Bu kanal üzerinden günlük hayata dair tavsiyeler verecek olan Burcu Esmersoy, yanında küçük bir çanta taşımak isteyen hemcinslerine tavsiyelerde bulundu. Burcu Esmersoy'un özellikle cüzdanla ilgili söylediği sözler sosyal medyada çok tepki çekti.

Burcu Esmersoy'un bu sözleri kısa sürede tartışma konusu yarattı. Kimileri Burcu Esmersoy'un haklı olduğunu söylerken çoğunluk Burcu Esmersoy'un bu sözlerini yerden yere vurdu.