Burak Yılmaz Arda Turan Berkay kavgasında bakın kimin tarafını tuttu

Burak Yılmaz Arda Turan Berkay kavgasında bakın kimin tarafını tuttu

Arda Turan Berkay kavgası gündemi meşgul ederken Burak Yılmaz ve Emre Belözoğlu da olaya dahil oldu. Sessizliğini bozan Yılmaz, "Arda benim en yakın arkadaşım, tabiki bu süreçte onun yanında olacağım" dedi.

Burak Yılmaz Arda Turan Berkay kavgasında bakın kimin tarafını tuttu - Sayfa 1

Tüm gündem Arda Turan ile Berkay arasındaki kavga ile meşgulken, Turan'ın yakın dostları Burak Yılmaz ve Emre Belözoğlu önceki akşam Etiler'deki bir kebapçıda bir araya geldi.

Burak Yılmaz Arda Turan Berkay kavgasında bakın kimin tarafını tuttu - Sayfa 2

Habertürk'ten Onur Aydın'ın haberine göre, mekana akşam saatlerinde gelen iki futbolcuya, Saffet Ulusoy, Oğulcan Engin ve Bedri Güntay eşlik etti. Mekanda yemek sonrası dertleşen arkadaş grubu, çıkışta yakın arkadaşları Arda Turan hakkında konuştu.

Burak Yılmaz Arda Turan Berkay kavgasında bakın kimin tarafını tuttu - Sayfa 3

Berkay'ın eşi Özlem Ada'ya sarkıntılık ettiği iddia edilen ve Berkay'ın burnunu kıran Turan için açıklama yapan Yılmaz, "Arda benim en yakın arkadaşım, tabiki bu süreçte onun yanında olacağım. Bütün gün beraberdik, sonrasında da sürekli telefonda konuştuk" dedi.

Burak Yılmaz Arda Turan Berkay kavgasında bakın kimin tarafını tuttu - Sayfa 4

Konu hakkında sessizliğini bozmak istemeyen Emre Belözoğlu, "Arda benim arkadaşım, bu konu hakkında konuşmak istemiyorum" dedi. İki futbolcu ayrı ayrı, Mercedes marka lüks araçları ile oradan ayrıldı.