DÜNYA

Bunu hiç beklemiyordu! Otobüsten inen adama büyük şok

KOLOBİYA'da otobüsten inen adam arkadan gelen motosikleti fark etmeyince büyük bir kaza atlattı. O anlar güvenlik kamerasına böyle yansıdı.

KOLOBİYA'da otobüsten inen adam arkadan gelen motosikleti fark etmeyince büyük bir kaza atlattı. Motosikletlinin de fark etmediği otobüsten inen adam, bir anda kendisini motosikletin tekerlerinin önünde buldu. Neyse ki büyük bir kaza yaşanmadan olay atlatılırken, iki kişi uzun süre olay hakkında konuştu. İşte her an herkesin başına gelebilecek o gizli tehlikeye ait görüntü.

(Türkiye merkezli olarak yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 11 site yer almaktadır. Bu siteler arasında gazeteciler, memurhaber, ekofinans, internetspor, elmaelma, haberoku, cevaplatv, haberciler, sinemakeyfi sporoku bulunuyor. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde Gündem, Siyaset, Spor, Magazin, Medya, Memur, Yaşam, Sağlık, Eğitim, Burç ve Son Dakika haberleri yer alıyor. İnternethaber.com sitesi Beşiktaş'ta Barbaros Bulvarı, Karahasan Sokak Numara 11'de hizmet veriyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar 1 yorum