BIST 1.537
DOLAR 7,53
EURO 8,99
ALTIN 410,12

Bu yarışmaya katılan boşandı Demet Akalın ve Okan Kurt son örnek

Bir dönem Kanal D'de ekrana gelen Ben Bilmem Eşim Bilir Yarışmasında ilginç bir detay dikkat çekti. Yarışmaya katılan çiftlerin neredeyse hepsi boşandı. Bunun son örneği ise Demet Akalın ve Okan Kurt oldu.

Kanal D ekranlarının sevilen yarışması Ben Bilmem Eşim Bilir'in 2015 Yılbaşı özel programında ilginç bir detay ortaya çıktı. Programa katılan ünlü çiftlerin neredeyse hepsi ayrılma kararı aldı. Bunun son örneği ise Demet Akalın-Okan Kurt çifti oldu. İşte Ben Bilmem Eşim Bilir'e katılıp ardından boşanan çiftler...

Programa ilk olarak Demet Akalın-Okan Kurt çifti katılmıştı. Eğlenceli anlara sahne olan yarışmada Akalın ve Kurt çifti sergiledikleri performansla araba ödülünü de kazanmışlardı.

Son günlerde sık sık haciz haberleriyle gündeme gelen çift, önceki gün 6,5 yıllık evliliklerini sonlandırma kararı aldı.

İREM DERİCİ- RIZA ESENDEMİR: Programa ikinci davet edilen çift ise İrem Derici ve Rıza Esendemir'di. İrem Derici ile Eylül 2014'te evlendiği Rıza Esendemir 2016'da tek celsede boşandı.