BIST 1.542
DOLAR 7,41
EURO 9,02
ALTIN 441,83

Bu pilotla uçmak için can atacaksınız!

İsveçli 33 yaşındaki pilot Maria Petterson gezdiği yerlerin fotoğraflarını Instagram’dan paylaşmaya başlarken bu denli ünlü olacağından haberdar değildi. Bakın Mario Petterson nasıl fotoğraflar paylaştı?

Sosyal medya uygulamalarının hayatımıza girmesiyle birçok insanın ünlenmesi de beraberinde geldi. Özellikle Instagram’ın yaygınlaşmasıyla birçok meslek dalındaki insanlar fotoğraf hünerlerini sergileyerek fenomenliğe kısa zamanda yelken açmış oldu. O isimlerden biri de Avrupa’da bir havacılık firmasında pilotluk yapan 33 yaşındaki İsveçli Maria Petterson. Kendileri gezdiği yerlerin fotoğraflarını çekip bir de kendi güzelliğini ekleyince kısa zamanda Instagram’da takipçi sayısını yükseltti ve bir anda tanıdık bir fenomen haline dönüşüverdi.

Gezdiği yerlerin manzaralarına kendi güzelliğini de ekleyen kadın, kıskandıran güzellikte fotoğraflar çekmeye başlamış.

Her ne kadar birçok takipçisinin kıskançlığı ile karşı karşıya kalsa da aynı derecede övgü ve sevgi gösterilerini de alıyor.

Hepimiz yaptığımız işin eğlenceli olmasını isteriz. Fakat bir ofis çalışanının Instagram hesabı ile bir pilotunki arasındaki fark açık şekilde görülebiliyor…