DÜNYA

Bu arabadan kaç kişinin indiğine inanamayacaksınız

Sosyal medyada paylaşılan bu görüntüler, izleyenleri hayrete düşürdü. Sınırı kaçak geçmeye çalışan küçük otomobilden inenlerin sonu bir türlü gelmedi.

Haiti'den Dominik Cumhuriyeti'ne geçiş yapmak isteyen kaçak göçmenler bir binek otomobilin içerisinde yakalandı. Güvenlik güçleri tarafından kontrol edilen araçtan 18 kişi indirildi.

Görenleri hayrete düşüren görüntüler sosyal medyada da tartışma yarattı.

Kimi kullanıcılar videonun fake (sahte) olduğunu iddia ederken, polisin operasyonunun yerel medyada haber olması tartışmaları bitirdi.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler
Yorumlar