MAGAZİN

Britney spears'ın sevgilisiyle seksi dansı sosyal medyayı salladı

Britney spears'ın sevgilisiyle seksi dansını Instagram hesabından paylaştı. Video kısa sürede 750 bin üzerinde tıklandı.

Britney Spears sevgilisi Sam Asghari ile yaptığı seksi dansı Instagram hesabından paylaştı. Ünlü şarkıcının cuma akşamı paylaştığı video takipçileri tarafından hala seksi dansları seviyor şeklinde yorumlandı. Video kısa sürede 750 binden fazla beğeni aldı.

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Yorumlar