BIST 5.192
DOLAR 18,81
EURO 20,43
ALTIN 1.164,91
GÜNCEL

Böylesi görülmedi! Yemek siparişi getiren kurye öğrenciyi öldüresiye dövdü

Sinirli kurye siparişi götürdü evde dehşet saçtı! Gencin bu saldırıya maruz kalmasının sebebi internet üzerinden yemek sipariş verirken yazdığı not.

Görüntüler Eskişehir'den. Öfkeli kuryenin bir arkadaşı kayıt da.Üniverseteli genç internet üzerinden sipariş verirken, daha önce agresif davranışlarından rahatsız olduğu kurye için 'tek gözlü kurye siparişi getirmesin' diye not yazdı. Kurye o notu görünce deliye döndü arkadaşlarını toplayıp siparişleri götürdü. Kapıya geldiğinde önce ücreti aldı sonrada notu hatırlatıp evin içine daldı. Ve genç öğrenciye şiddet başladı...

(Ulusal yayın yapan internethaber.com sanal ortamda haberciliğe başlayan ilk haber sitelerinden biridir. Türkiye'nin tanığı pek çok isim yazar kadrosunda yer almakta. Okur yorumlarının yanı sıra açık görüş köşesinden mesleki yazılara ve blog yazarlarına yer vermektedir. Açık görüşte 20'ye yakın uzman yazar olarak yer almaktadır. 60 kişilik bir haber kadrosuna sahip olan internethaber.com, 2000 yılında İnternethaber Yayın Grubu adı altında faaliyete başladı. İstanbul Beşiktaş'ta ofisi bulunan İnternethaber Yayın Grubu bünyesinde tematik özellikli 12 site yer almaktadır. 24 saat kesintisiz haber yayını yapan internethaber sitesinde güncel haberler ile birlikte, politika, sağlık, magazin, spor, memur ve eğitim ile son dakika haberleri yer alıyor.)

Sitene Ekle
Etiketler