Boşalttığı otelinin borçlarını da ödememiş Emre Altuğ'a icra şoku

2013 yılında İzmir'in Alaçatı ilçesinde açtığı otelinin kira bedelini ödemeyerek tahliye etmek zorunda kalan Emre Altuğ, icralık oldu.

Son olarak Güldür Güldür Show'da yer alan ve Geniş Aile'nin yeni sinema filminde oynayan Emre Altuğ, 1 Ocak 2013 tarihinde Alaçatı'da bir otel kiralamış ve işletmeye açmıştı. Kira bedelini ödemeyince mal sahipleri tarafından Çeşme İcra Hukuk Mahkemesinde açılan dava sonucu oteli tahliye etmişti.

1 Ocak 2018 tarihinde kira bedelini ödeyeceğini taahhüt eden Emre Altuğ, taahhüt ettiği tarihte borcunu ödemeyince icralık olmuştu.

Senet vermişti: 2 Ocak 2019 tarihinde mal sahipleri ile anlaşma sağlayan Altuğ, EA Prodüksiyon ve Dış Ticaret adlı şirketin yetkilisi ve müteselsil kefil olarak, mal sahiplerine 31 Temmuz vadeli 163 bin 107 lira ve mal sahiplerinin avukatı Doğan Deyirmenci'ye de yine aynı vadeli 18 bin 598 lira tutarında senet vermiş ve protokol imzalamıştı.

İcralık oldu: Ancak 31 Temmuz 2019 tarihinde de iki senedin bedelini ödemeyen Emre Altuğ, senet vadesine ve protokole uymadığı için yeniden icralık oldu.