BIST 1.127
DOLAR 8,27
EURO 9,72
ALTIN 499,14

Bornozlu poz verdi olay oldu! Sen Anlat Karadeniz'in Asiye'si cesur çıktı!

ATV ekranlarında fırtınalar estiren Sen Anlat Karadeniz'in Asiyesi Öykü Gürman bornozlu poz verdi sosyal medya yıkıldı.

ATV'nin en çok izlenen ve en iddialı dizilerinden biri olan Sen Anlat Karadeniz sıkı rakiplerine rağmen reyitng listeleri zirveyi kimseye bırakmıyor. Usta oyuncuarın yanı sıra genç ve başarılı oyuncvuları da kadrosunda bulunduran dizide en dikat çeken karakterlerden biri de Asiye..

Şarkıcı Öykü Gürman'ın hayat verdiği Asiye Kaleli 29 yaşında bir anne adayı. Mustafa'nın biricik Oy Asiyesi. Aynı zamanda Kalelilerin şimdilik tek gelini. Tam bir Karadeniz kadını. Kimi zaman hırçın kimi zamanda anaç. Kindar olan Asiye, kendisine yapılan yanlışı hiç affetmez ve kolay gaza gelir.

Daha ilk bölümden sevilen karakterlerden biri olan Asiye Kaleli aslında çok tanıdık biri. Türkiye'nin Evlerinin Önünü Boyalı Direk şarkısı ile tandığı ve sesine hayran kaldığı Öykü Gürman...Dizinin yanı sıra konserlerine de devam eden Öykü Gürman öyle bir poz verdi ki gören bir daha baktı.

BORNOZLU POZ OLAY OLDU: Şarkıcı Öykü Gürman geçtiğimiz gün verdiği bir konser öncesi odasında hazırlık yaparken bornozlu bir paylaşım yaptı ve 'Bir siyah beyaz kare içinde, hepsi hepsi bir hatıra işte... sevdim ben bu fotoğrafı, konser öncesi hazırlık, bir “an” ancak böyle güzel, estetik yakalanırdı... ' yazdı. Bu poz sosyal medyada olay oldu.