Bomba iddia! Kim Kardashian siyaset mi atılıyor?

ABD Başkanı Donald Trump’la müebbetlik bir mahkumun affı için Oval Ofis’te görüşme yapmasının ardından hakkında yapılan siyaset dedikodularına noktayı koymak yerine Kardashian soru işaretlerini artırmayı tercih etti.

Bomba iddia! Kim Kardashian siyaset mi atılıyor? - Sayfa 1

ABD basınında bir süredir Kim Kardashian’ın siyasete atılacağı iddiaları gündemde. ABD Başkanı Donald Trump’la müebbetlik bir mahkumun affı için Oval Ofis’te görüşme yapmasının ardından hakkında yapılan siyaset dedikodularına noktayı koymak yerine Kardashian soru işaretlerini artırmayı tercih etti.

16
Bomba iddia! Kim Kardashian siyaset mi atılıyor? - Sayfa 2

''DÜNYANIN EN ZOR İŞİ'': 37 yaşındaki ABD’li reality şov yıldızı, katıldığı bir etkinlikte kendisine, siyasete atılıp atılmayacağının sorulması üzerine, konu hakkında yorum yapmayacağını söyledi. Kardashian, “Bu, dünyanın en zor işi, ben de aslında siyaset hakkında bir şey bilmiyorum” demekle yetindi.

26
Bomba iddia! Kim Kardashian siyaset mi atılıyor? - Sayfa 3

EŞİ KANYE WEST DE TRUMP'LA SAMİMİ: Kardashian'ın eşi Kanye West hakkında da Trump'ı başkanlık seçimi döneminde desteklemesi sonrası yeni seçimlerde kendisinin aday olacağı söylentileri hiç kesilmedi. Adaylık konusunda yalanlama yapmayan ünlü rapçi ve prodüktör, Trump'a olan hayranlığını her fırsatta dile getiriyor.

36
Bomba iddia! Kim Kardashian siyaset mi atılıyor? - Sayfa 4

''BASKILAR TRUMP'I SEVMEME ENGEL OLAMAZ'': Son olarak Twitter'dan paylaştığı mesajında "Trump'la aynı fikirde olmak zorunda değilsiniz. Ama baskılar benim onu sevmeme engel olamaz. İkimizde de ejderha enerjisine sahibiz. Trump benim kardeşim" ifadelerini kullanmıştı.

46