Blutv'nin türk vampir dizisi Yaşamayanlar bu akşam yayınlanacak!

Blutv'nin türk vampir dizisi Yaşamayanlar bu akşam yayınlanacak!

Blutv'nin özel yapımı olan ilk türk vampir dizisi Yaşamayanlar bu akşam izleyiciyle buluşacak. Başrollerinde Kerem Bursin, Elçim Sangu, Birkan Sokullu ve Selma Ergeç'in olduğu Yaşamayanlar fantastik dizi severler tarafından merakla bekleniyordu.

Blutv'nin türk vampir dizisi Yaşamayanlar bu akşam yayınlanacak! - Sayfa 1

Blutv'nin uzun süredir büyük bir merakla beklenen ilk Türk vampir dizisi 'Yaşamayanlar' bügün ilk bölümüyle izleyici karşısına çıkacak. Başrollerinde Kerem Bursin, Elçim Sangu, Selma Ergeç ve Birkan Sokullu gibi yetenekli oyuncuların yer aldığı Yaşamayanlar, yayınlanan tanıtım videosuyla fanstastik dizi severlerin ilgisini çekmişti.

Blutv'nin türk vampir dizisi Yaşamayanlar bu akşam yayınlanacak! - Sayfa 2

Dizi daha başlamadan eleştirmek ne kadar doğrudur bilinmez ancak dizinin yayınladığı ilk günden yoğun eleştirilerin hedefi olmuştu. Eleştiri getirenlere göre vampir temalı bir türk dizisinin tutmayacağı bu yapımın türk izleyicilerinin profiline pek uymadığı iddia edilmişti. Kimin haklı çıkacağını öğreneceğimiz gün sonunda geldi. Bu akşam 19.00'da ekranlara gelecek olan ilk Türk vampir dizisi Yaşamayanlar bakalım izleyici tarafından beğenilecek mi ?

Blutv'nin türk vampir dizisi Yaşamayanlar bu akşam yayınlanacak! - Sayfa 3

DİZİNİN KONUSU: Mia, kendisini vampire dönüştüren Dmitry’yi öldürüp yeniden insan olmak için İstanbul’a gelir. Fakat kadim şehir İstanbul’un onun için başka planları vardır. Mia kendisini iyiyle kötünün, aşkla nefretin, yaşamla ölümün birbirlerine dönüştüğü soluk soluğa bir hikayenin tam merkezinde bulur.

Blutv'nin türk vampir dizisi Yaşamayanlar bu akşam yayınlanacak! - Sayfa 4

Bu hikayede ona eşlik edenlerse karanlık ve çekici Karmen, geçmişinde büyük bir sır barındıran savaşçı Numel ve İstanbul’un kenar mahallelerinde vampirlere karşı direnen avcılardır. Hepsinden de önemlisi, insanlar ve vampirler arasında büyük bir savaş başlamak üzeredir. Mia’nın en büyük sınavı ise büyük savaş başladığında kimin tarafında savaşacağıdır.