Bizim Hikaye'nin yıldızı Hazal Kaya'dan samimi Ali Atay itirafı

Bizim Hikaye'nin yıldızı Hazal Kaya'dan samimi Ali Atay itirafı

Fox TV'deki Bizim Hikaye dizisinin Filiz'i Hazal Kaya, 5 yıldır birliktelik yaşadığı Ali Atay'la ilgili "Annemin hastalık döneminde Ali süper kahraman gibiydi. Hayatımda olduğu için şükrediyorum” ifadelerini kullandı.

Bizim Hikaye'nin yıldızı Hazal Kaya'dan samimi Ali Atay itirafı - Sayfa 1

Şu sıralar Çağatay Ulusoy'la rol alacağı yeni projeyle gündeme gelen 'Bizim Hikaye' dizisinin yıldızı Hazal Kaya, Marie Claire dergisinin aralık sayısı için objektif karşısına geçti. Fotoğraf çekiminin ardından soruları yanıtlayan Kaya, oyuncu ve yönetmen sevgilisi Ali Atay’la ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Ünlü oyuncu, Atay'la 5 yıllık birlikteliğini şu sözlerle anlattı;

Bizim Hikaye'nin yıldızı Hazal Kaya'dan samimi Ali Atay itirafı - Sayfa 2

“İçine kapalı bir çiftiz. Kendi minik dünyamız var. Birbirimize iş konusunda çok güveniriz. Çok huzurlu ve birbirine güvenen bir çiftiz.”

Bizim Hikaye'nin yıldızı Hazal Kaya'dan samimi Ali Atay itirafı - Sayfa 3

Kaya, annesi Ayşegül Kaya’nın kanserle mücadele ettiği dönemde en büyük desteği yine Ali Atay’dan gördüğünü söyledi ve “Hastalık döneminde Ali, annem ve ben çok zorlu bir süreç yaşadık ve atlattık. O insanı aile yapan şey. Yaşadığımız deneyimde Ali resmen süper kahraman gibiydi. Hayatımda olduğu için her gün şükrediyorum” diye konuştu.

Bizim Hikaye'nin yıldızı Hazal Kaya'dan samimi Ali Atay itirafı - Sayfa 4

Hazal Kaya, Ali Atay’ın iş konusundaki fikirlerine de çok güvendiğini belirterek şunları dile getirdi; “Hem kendimle ilgili, hem işle ilgili en doğru eleştiriler ondan gelir hep. İyi bir ekibiz açıkçası.”