BIST 1.034
DOLAR 7,24
EURO 8,60
ALTIN 479,83

Bizim Hikaye'de izleyiciyi çileden çıkaran sahne! Yeter artık lütfen

FOX TV ekranlarında perşembe günü yayınlanan Bizim Hikaye dizisinin 51. bölümü dün akşam yayınlandı. Dizinin gidişatından memnun olmayan seyirci son bölümü sosyal medyada tartıştı!

Amerika'da gösterilen ve reyting rekorları kıran Shameless dizisinden uyarlanan Bizim Hikaye, 2 sezondur FOX TV ekranlarındaki macerasını sürdürüyor. Karşısında iddialı rakipleri olsa da reyting listelerinde ilk 3'teki yerini koruyor.

Dün akşam 51. son bölümü yayınlanan dizide yaşanan izleyici kızdırdı, anında sosyal medyada Bizim Hikaye dizisi hakkında yorumlar yağmaya başladı.

Uyarlama bir dizi olduğu için senaryo ve olacaklar zaten belli. Fakat bazı sahnelerin sık sık tekrar edilmesi izleyici iyice bezdirmiş gibi görünüyor. Daha ilk bölümlerden beri dizinin yavaş ilerlediğini söyleyen izleyici şimdi de neredeyse her bölüm tekrar edilen sahnelerden şikayetçi.

PEKİ İZLEYİCİ NEDEN RAHATSIZ: Dizinin 51. bölümünde Barış’ın oğlunu kaçırdıktan sonra boşanma belgelerini imzalamaya ikna ettiği Nihal, Filiz’le ilgili tuzaklarını kurmaya devam etti.