Bizim Hikaye Tülay Nesrin Cavadzade kimdir dizi için verdiği kiloya bakın

Bizim Hikaye Tülay Nesrin Cavadzade kimdir dizi için verdiği kiloya bakın

Bizim Hikaye Tülay Nesrin Cavadzade kimdir nereli kaç yaşında? Nesrin Cavadzade sevgilisi var mı instagram fotoğraflarında neler var? Nesrin Cavadzade Bizim Hikaye Tülay ile ilgili tüm detaylar internethaber'de.

Bizim Hikaye Tülay Nesrin Cavadzade kimdir dizi için verdiği kiloya bakın - Sayfa 1

Son dönemin en çok konuşulan isimlerinden biri Nesrin Cavadzade. İnstagram'dan paylaştığı fotoğraflar ile gündeme gelen Nesrin Cavadzade uzun süredir ara verdiği ekranlara geri dönüyor. Azeri güzel Shameless'in Türkiye uyarlaması olan Bizim Hikaye'de yer alacak. Farklı tarzıyla ve oyunculuk performansıyla adından söz ettiren Nesrin Cavadzade yeni dizisi için oldukça heyecanlı. Setten fotoğraflar paylaşan Nesrin Cavadzade hangi karakteri canlandırıcak? Bizim Hikaye ne zaman başlayacak hangi kanalda? Nesrin Cavadzade ile ilgili tüm detaylar internethaber'de.

Bizim Hikaye Tülay Nesrin Cavadzade kimdir dizi için verdiği kiloya bakın - Sayfa 2

Fragmanı yayınlandığı günden itibaren sosyal medyanın çok konuşulan konularından olan Bizim Hikaye bu perşembe akşamı Fox Tv'de başlıyor. 14 Eylül tarihinde yayın tarihine başlayacak olan dizi güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor.

Bizim Hikaye Tülay Nesrin Cavadzade kimdir dizi için verdiği kiloya bakın - Sayfa 3

Dizide yer alacak isimlerden biri de Nesrin Cavadzade. Cavadzade dizide Hazal Kaya'nın yakın arkadaşı olacak. Tülay karakterine hayat verecek olan Nesrin Cavadzade uzun zamandır ekranlara ara vermişti.

Bizim Hikaye Tülay Nesrin Cavadzade kimdir dizi için verdiği kiloya bakın - Sayfa 4

HANGİ KARAKTERİ CANLANDIRACAK? Veronica Fisher, orijinali İngiliz olan dizinin Amerikan versiyonunda Shanola Hampton tarafından canlandırılıyor. Yoksul ama mutlu hayatında geçimini sağlayabilmek için her işe el atmış bir karakterdir Veronica.