BIST 1.531
DOLAR 7,46
EURO 9,01
ALTIN 410,90

Birden fazla kişinin küçük kıza tecavüzü! Gökhan ve Alişan deliye döndü

KÜÇÜKÇEKMECE'de 5 yaşındaki küçük kızı evinin önünden alıp bir binanın kuytu köşesinde tecavüz eden sapık yakalandı. Söylentiler Suriyeli olduğu yönelikti. Ancak zanlının 18 yaşında ve Pakistan uyruklu olduğu ortaya çıktı.

İSTANBUL Küçükçekmece Kanarya Mahallesinde önceki gün meydana gelen olayda bir kişi evinin önünde oyun oynayan 5 yaşındaki bir kız çocuğunu karşıda bulunan apartman boşluğuna götürerek cinsel istismarda bulundu. 

Ailesi, çocuğu kanlar içinde kapının önünde bularak hemen hastaneye kaldırdı. Ameliyata alınan ve yoğun bakımdaki tedavisi tamamlanan küçük kız çarşamba akşamı taburcu edildi. Küçük kıza istismarda bulunan sapık ise 50 kişilik özel bir ekibin çalışmasıyla yakalandı. 

Son dakika gelişmesi
Küçükçekmece Kanarya mahallesinde meydana gelen ve büyük infial yaratan olayla ilgili bir son dakika gelişmesi yaşandı. 5 yaşındaki küçük kıza tecavüz eden sapık yakalandı. İçişleri Bakanı Süleyman Soylu failin yakalandığı açıklarken, zanlı Pakistan uyruklu çıktı. 18 yaşındaki failin sorgusu emniyette sürüyor. Cinsel istismara uğrayan 5 yaşındaki küçük kızın ise, 1-2 saat boyunca sapığın elinden kurtulamadığı ortaya çıktı. 

İstanbul'un göbeğinde yaşanan korkunç olaya 2 kız çocuğu olan Athena'nın solisti Gökhan Özoğuz isyan etti. Twitterdan paylaşımda bulunan Gökhan, 'Allah aşkına artık bu tecavüzde bulunan kişilere en ağır cezalar verilsin! Veya halka verilsinler" dedi.