Bir ölüm haberi daha ünlü şarkıcı evinde ölü bulundu

Dünyaca ünlü rock grubu The Cranbberies'in vokalisti 46 yaşındaki Dolores O'Riordan öldü. Evinde ölü bulunan Dolores O'Riordan'ın ölüm sebebi ise henüz bilinmiyor. Dolores O'Riordan, uzun süredir depresyon tedavisi görüyordu.

Bir ölüm haberi daha ünlü şarkıcı evinde ölü bulundu - Sayfa 1

2018 başladığı gibi birer birer sevilen isimleri aramızdan almaya başladı. Dün gece saatlerinde yılların oyuncusu Turan Özdemir'in ölüm haberini aldık. 65 yaşındaki oyuncunun ölüm haberi herkesi sarstı. Evinde ölü bulunan Turan Özdemir'in kalp krizi geçirdiği öğrenildi. Aradan çok geçmeden bir ismin daha evinde ölü bulunduğu haberi geldi. Peş peşe gelen bu ölümler magazin dünyasını sarstı...

Bir ölüm haberi daha ünlü şarkıcı evinde ölü bulundu - Sayfa 2

İrlandalı ünlü rock grubu Cranberries'in güçlü sesi Dolores O'Riordan'ın 46 yaşında hayatını kaybetmesi müzik dünyasında şok etkisi yarattı. Londra'da kayıt yaptığı sırada hayatını kaybeden O'Riordan'ın henüz neden öldüğü bilinmiyor.

Bir ölüm haberi daha ünlü şarkıcı evinde ölü bulundu - Sayfa 3

Linger ve Zombie şarkılarıyla solisti olduğu Cranberries ile beraber 1990'lı yıllarda müzik dünyasına damga vuran O'Riordan, son yıllarda depresyonla başa çıkmak için verdiği mücadeleyi kamuoyuyla paylaşmıştı.

Bir ölüm haberi daha ünlü şarkıcı evinde ölü bulundu - Sayfa 4

Çocukluğu sırasında 8 yaşından itibaren dört yıl boyunca cinsel tacize maruz kaldığını anlatan O'Riordan, sonraki yıllarda bu durumla başa çıkmak için bir çeşit yemek yeme bozukluğu olan anoreksiya geliştirdiğini söylemişti. Birkaç yıl önce intihar girişiminde bulunduğunu da açıklayan ünlü sanatçı, üç çocuğu için hayata tutunmaya çalıştığını aktarıyordu.