Bir değil iki tane birden ATV'den toplu final kıyımı!

ATV ekranların bir süredir devam eden gelecek sezon yayından olması beklenen iki dizi final yapıyor. Bu yıl sonunda final yapacaklar kervanına eklenecek o diziler hangisi? ATV'nin hangi dizileri final yapıyor? İşte cevabı...

Bir değil iki tane birden ATV'den toplu final kıyımı! - Sayfa 1

Ekranın en klasik ve en çok dizilerinden bazılarının adresi A TV. Zaten kanalın sloganını biliyorsunuz 'Dizi ATV'de izlenir.' Ancak bu sezon sonunda ATV'nin birçok dizisinin bitmesi gündemde. Bunlardan bazıları kemikleşmiş dizilerken bazıları ise yeni başlayan diziler. ATV'nin bir dizisi değil iki dizisi birden final yapıyor. Peki hangileri?

Bir değil iki tane birden ATV'den toplu final kıyımı! - Sayfa 2

8.GÜN FİNAL YAPTI AMA KİMSENİN HABERİ YOK; Burcu Biricik, Buğra Gülsoy, Musa Uzunlar, Ceyda Düvenci’nin rol aldıkları 8. Gün dizisi final yaptı. Ancka izleyicinin ne dizinin yayınlandığı ne de finalin haberi oldu.

Bir değil iki tane birden ATV'den toplu final kıyımı! - Sayfa 3

BİR ANDA BİTTİ; ATV'nin en çok randıman aldığı dizilerden biri Kırgın Çiçekler'di. Ancak dizinin devamlı tekrara düşmesi, seyircinin bu durumdan sıkılması sonucu Kırgın Çiçekler sezon bitmeden final yaptı.

Bir değil iki tane birden ATV'den toplu final kıyımı! - Sayfa 4

CENNETİN GÖZYAŞLARI FİNAL YAPIYOR; ATV’nin bir Kore formatından uyarladığı ‘Cennet’in Gözyaşları’ dizisi, sezon sonunda ekrana veda ediyor. Uzun süredir ekranları süsleyen ve ATV’ye iyi dönüşler sağlayan dizinin finali birçok izleyiciyi üzecek…