BIST 1.354
DOLAR 8,17
EURO 9,82
ALTIN 468,21
DÜNYA

Bir anda balığın içerisinden çıktı! İşletme siparişleri durdurdu

ABD'nin New Jersey eyaletinde bulunan lokantada balık siparişi veren kadın, yemeğin yarısına geldiğinde balığın içinde bir solucanın hareket ettiğini gördü. Çift yemeği bırakırken lokanta balık servisini durdurdu.

ABD, New Jersey’deki bir lokantada yaşanan olay akıllara durgunluk verdi. Asbury Park’taki bulunan mekanda bir çift teyzelerinin 80’inci doğum günü için yemeğe oturdu. Jim Guinee ve kız arkadaşının sipariş verdiği balık masaya geldiğinde çift afiyetle balığı yedi.

KURDUN ÇIKTIĞINI GÖRDÜ: Fakat yemek sırasında soluklanan Guinee’nin kız arkadaşı Jennifer Morzano, yemeğinde bir hareket fark etti. Dikkatlice bakan kadın balığın gövdesinden dışarı doğru bir kurdun çıktığını gördü.

O ANLARI SOSYAL MEDYADA PAYLAŞTI: Solucanı videoya çeken Guinee, “Yemeğin içinden canlı kurt çıktı. Tabaktaki yemek canlandı” ifadesini kullandı. Lokantayı şikayet eden aile videoyu da sosyal medyada paylaştı. İşletme sahibi ise yaşananlardan dolayı üzgün olduklarını belirterek balık siparişlerini durduklarını açıkladı. Uzmanlar anisakid isimli bir parazitin tüketilmesi durumunda ciddi rahatsızlıklara sebep olabileceğini duyurdu.

Sitene Ekle
ÖNCEKİ VİDEOLAR
Rize'de korku dolu anlar! Dereler taştı vatandaşlar mahsur kaldı
Burası Diyarbakır! Drone havalanınca şok gerçek ortaya çıktı
Motosikletli maganda ölüme böyle davetiye çıkardı!
Rus şarkıcı hava atayım derken fena rezil oldu!
Berber, çocuğun aklını başından aldı! Bu nasıl şaka?
ABD'nin yaptırım kararının arkasında ne var?
Gelinim Mutfakta'da panik anları! Cansu doğum mu yaptı
Ünlü rapçiler birbirine girdi! Tekme ve yumruklar havada uçuştu
Bir anda bomba gibi patladı! Dehşete düşüren anlar
Kışlalar intikam marşlarıyla inliyor!
Yorumlar