Bikini güzeli Demi Rose, frikik vermemek için şekilden şekle girdi!

İngiliz asıllı 23 yaşındaki güzel manken Demi Rose, Londra gecelerinde mini eteğiyle görüntülendi. Ünlü mankenin, magazincilere frikik vermemek için çabalaması dikkatlerden kaçmazken elbisesiye yürek hoplattı.

Bikini güzeli Demi Rose, frikik vermemek için şekilden şekle girdi! - Sayfa 1

Tayland tatilini geçtiğimiz günlerde sonlandıran ünlü manken Demi rose, Londra'da bir Japon restoranına girerken görüntülendi. İngiliz asıllı 23 yaşındaki güzel manken Demi Rose, Londra gecelerinde mini eteğiyle görüntülendi. Ünlü mankenin, magazincilere frikik vermemek için çabalaması dikkatlerden kaçmazken elbisesiye yürek hoplattı.

Bikini güzeli Demi Rose, frikik vermemek için şekilden şekle girdi! - Sayfa 2

Cesur kıyafetiyle büyüledi: Restoranın önüne geldiğinde magazinciler tarafından karşılanan ateşli manken, mini eteği ve derin dekoltesiyle tüm bakışları üzerine çevirdi. Rose, arabadan inerken oldukça dikkatli davranmaya çalıştı.

Bikini güzeli Demi Rose, frikik vermemek için şekilden şekle girdi! - Sayfa 3

Vücuduna iyi bakmak zorunda olduğunu söyledi

Kum saati şeklindeki vücuduna iyi bakması gerektiğini belirten açıklamalarıyla adından söz ettiren İngiliz manken, çok çabuk kilo aldığını, bu yüzden diyete fazlasıyla özen gösterdiğini söyledi.

Bikini güzeli Demi Rose, frikik vermemek için şekilden şekle girdi! - Sayfa 4

Fındık yemeyi çok seviyor: Beslenmesine dikkat ettiğini söyleyen Rose, kendisini fındık yemekten alıkoyamadığını da itiraf etti.