Bikini diyeti ile yaza formda girmenin 5 altın kuralı

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte bikini sezonu da açılmış durumda. Beğenilerek alınan bikiniler içinde daha fit ve estetik durmak isteyen kadınlar tüm kış boyunca aldıkları kiloları nasıl vereceklerinin hesabını yapıyorlar. İşte 'bikini diyeti' ile yaza daha formda girmenin 5 altın kuralı

Bikini diyeti ile yaza formda girmenin 5 altın kuralı - Sayfa 1

Tatil sezonunun açılmasıyla birlikte kadınların her yaz olduğu gibi bu yaz da en büyük dertleri fazla kiloları. Kışın alınan fazla kilolar nedeniyle bikini içinde estetik görünmeme kaygısı içerisinde olan kadınlar 'bikini diyeti' ile bu kaygılarından kurtulacaklar. Çok beğenerek alınan bikiniler içerisinde estetik ve formda görünmek isteyen kadınlar bikini diyeti ile istediklerine ulaşabilecek. İşte bikini diyetinin 5 altın kuralı...

16
Bikini diyeti ile yaza formda girmenin 5 altın kuralı - Sayfa 2

1- HAFTADA EN AZ 3 GÜN KALİTELİ PROTEİN İÇEREN GIDALAR TÜKETİN: Daha az kalori alınacak ve haftada üç gün protein ağırlıklı bir beslenme takip edilecek. Balık ve deniz ürünleri, yağsız et, yumurta ve tavuk eti gibi kaliteli protein kaynakları sizi daha uzun süre tok tutar ve metabolizmanızı hızlandırır.

26
Bikini diyeti ile yaza formda girmenin 5 altın kuralı - Sayfa 3

2- DÜZENLİ EGZERSİZ YAPIN: Fiziksel aktiviteyi artırmak için günde iki kez yarım saat yürüyüş yapılacak. Kilo verirken her zaman diyet ve egzersizi bir arada yapmak en etkili yoldur. Egzersizin sıklığı ve yoğunluğu arttıkça enerji harcaması da artar. Egzersiz yağsız dokunun, kasların korunmasını da sağlar. Şekilli ve güzel görünümlü bir vücuda sahip olmak egzersizle birlikte çok daha kolay hale gelir.

36
Bikini diyeti ile yaza formda girmenin 5 altın kuralı - Sayfa 4

3- GÜNDE 2,5'LT SU TÜKETMEYE ÖZEN GÖSTERİN: Su vücudumuzdaki yağı yakmamızda yardımcı olur. Vücudun su tutmasını engeller, toksinlerin atılmasını sağlar, tokluk ve doygunluk hissi yaratır.Aynı zamanda yeterli miktarda su içmek hızlı yağ yakımına yardımcı olur.

46