BIST 1.314
DOLAR 7,89
EURO 9,34
ALTIN 478,60

Beyoğlu'nda Nejat İşler'in gecesi!

Nejat İşler'in Beyoğlu'ndaki Roxy adlı bir mekanda Gümüşlüklü gençler için düzenlediği kampanyaya Birce Akalay, Deniz Çakır, Mehmet Turgut ve Mahir ipek gibi birçok ünlü isim katıldı.

Gümüşlükspor asbaşkanı ünlü oyuncu Nejat İşler, Gümüşlüklü çocuklarının ücretsiz spor eğitimi alması için bir yardım gecesi düzenledi. Beyoğlu’ndaki Roxy adlı mekanda düzenlenen kampanyaya ünlüler akın etti. Gecede Birce Akalay, Birsen Tezer, Deniz Çakır, Nükhet Duru, Mehmet Erdem ve Özge Fışkın sahneye çıktı.

Geceye gelenler arasında Rıza Kocaoğlu, Cemil İpekçi, Nur Fettahoğlu ve Çiğdem Batur da vardı. Nejat İşler mekan çıkışı “Geceye gelen herkese teşekkür ederim. Buradan toplanan gelir sporcu kardeşlerimizin yararına gidecek” diye konuştu.

Birce Akalay, geceye tek başına katıldı. Sahnede şarkı söyleyecek olan oyuncu, mekanda eski sevgilisi Can Tunalı’nın DJ performansı sergileyeceği hatırlatılınca “Özel hayatım hakkımda konuşmak istemiyorum” dedi.

'SESİM GÜZEL DEĞİL' Nur Fettahoğlu, geceye eşi Levent Veziroğlu ve oyuncu arkadaşı Çiğdem Batur ile katıldı. Fettahoğlu muhabirlerin “Siz de sahneye çıkacak mısınız?” sorusuna “Hayır, sesim güzel değil” diye cevap verdi.