Beyaz Show hakkında yeni bir iddia daha kazan kaynıyor

Beyaz Show hakkında yeni bir iddia daha kazan kaynıyor

Son günlerin en çok konuşulan haberlerinden biri, 1996 yılından bu yana Kanal D ekranlarında olan Beyaz Show'un yayından kaldırılmasıydı. Beyaz Show'un neden bittiği, Beyazıt Öztürk'ün bundan sonra ne yapacağı, hangi kanalda olacağı merak ediliyordu.

Beyaz Show hakkında yeni bir iddia daha kazan kaynıyor - Sayfa 1

Son günlerin en çok konuşulan haberlerinden biri, 1996 yılından bu yana Kanal D ekranlarında olan Beyaz Show'un yayından kaldırılmasıydı. Beyaz Show'un neden bittiği, Beyazıt Öztürk'ün bundan sonra ne yapacağı, hangi kanalda olacağı merak ediliyordu. Beyazıt Öztürk hakkında yine iddialar ortaya atıldı. Beyaz Show gelecek sezon hangi kanalda olacak?

Beyaz Show hakkında yeni bir iddia daha kazan kaynıyor - Sayfa 2

Habertürk yazarı Mustafa Doğan bugünkü köşesinde Beyazıt Öztürk’le yaptığı konuşmasını paylaştı. Yazarın yazısı Beyaz Show’un 1 sezon ara vermiş olabileceği sonucunu çıkartıyor. Ancak netlik yok. Hem de bu ara verme konusunu Beyazıt Öztürk kendisi talep etmiş.

Beyaz Show hakkında yeni bir iddia daha kazan kaynıyor - Sayfa 3

Habertürk yazarı Mustafa Doğan, ‘Beyaz Show’ ile ilgili kaleme aldığı yazının ardından, Beyazıt Öztürk’ün kendisini aradığını söyledi. Doğan, Beyaz’ın açıklamalarını köşesine taşıdı. İşte Mustafa Doğan’ın o yazısı:

Beyaz Show hakkında yeni bir iddia daha kazan kaynıyor - Sayfa 4

'Pazartesi günü yayınlanan ‘Beyaz Show defteri kapandı’ başlıklı yazım epey ses getirdi. Güvendiğim bir kaynaktan alıp sizlerle paylaştığım gelişmeden iki gün sonra Kanal D’den bir açıklama yapıldı, “22 yıldır ekran yüzümüz olan Beyazıt Öztürk’le bundan sonrası için de görüşmelerimiz devam etmektedir” diye.