BIST 8.026
DOLAR 28,90
EURO 31,46
ALTIN 1.924,11

Beşiktaş'a Antalya'da Burak Yılmaz şoku!

Beşiktaş'a Antalya'da Burak Yılmaz şoku!

Kamp için Antalya'ya giden Beşiktaş'ı havalimanında kalabalık bir taraftar grubu karşıladı. Beşiktaş'a transferi an meselesi olan Burak Yılmaz için taraftarlar 'Hırsız Burak' diye bağırdı.

Beşiktaş'a Antalya'da Burak Yılmaz şoku!

Spor Toto Süper Lig'in ikinci devresine Antalya'nın Belek bölgesinde hazırlanacak Beşiktaş'ın kampı başladı. Bazı futbolcular kendi imkanları ile kamp oteline gelirken Futbol A Takım Sorumlu Yöneticisi Ahmet Kavalcı, teknik heyet ve kampa İstanbul'dan katılacak olan futbolcular Sabiha Gökçen Havalimanı'ndan kalkan özel uçakla Antalya'ya geldi. Beşiktaş kafilesini havaalanında karşılayan taraftarlar Şenol Güneş'e çiçek takdim ederken sevgi gösterilerinde bulundu. Siyah-beyazlı kafilede 12 genç oyuncu yer alırken teknik heyet ve yönetimin kararıyla Tolga Zengin, Vagner Love, Gökhan Töre ve Tolgay Arslan hazırlıklarını İstanbul'da yapacak.

Beşiktaş'a Antalya'da Burak Yılmaz şoku!

BURAK VE OĞUZHAN'A TEPKİ, QUARESMA'YA SEVGİ İLGİ: Siyah-beyazlı ekibin havaalanından çıkısı sırasında, takımı karşılayan taraftarlar önümüzdeki günlerde takıma katılması beklenen Burak Yılmaz için 'Hırsız Burak' şeklinde tezahüratlarda bulundu. Tezahüratın Şenol Güneş'in çıkışı sırasında yapılması dikkati çekti. Öte yandan takım kaptanlarından Oğuzhan Özyakup'a bir taraftar tepki gösterdi. araya giren diğer taraftarlar Oğuzhan'a tepki gösterilmesini engelledi.

Beşiktaş'a Antalya'da Burak Yılmaz şoku!

Öte yandan Belek'teki ilk idmanını akşam saatlerinde yapacak olan siyah-beyazlıların kamp çalışmaları 14 Ocak tarihine kadar sürecek. Bu süre içinde 3 hazırlık maçı oynayacak Beşiktaş'ın maç programı şu şekilde: