Berkay sahneye çıkabilecek mi? Doktoru Beyaz TV'de açıkladı

Berkay sahneye çıkabilecek mi? Doktoru Beyaz TV'de açıkladı

Arda Turan'la yaşadığı kavga sonucu burnu kırılan Berkay'ın sağlık durumu merak edilirken, Beyaz TV'deki Söylemezsem Olmaz programına bağlanan ünlü popçunun doktoru, dikkat çeken açıklamalar yaptı.

Berkay sahneye çıkabilecek mi? Doktoru Beyaz TV'de açıkladı  - Sayfa 1

Arda Turan'la yaşadığı kavga sonucu burnu kırılan popçu Berkay'ın, bir daha şarkı söyleyip söyleyemeyeceği merak konusuydu. Bugün Beyaz TV'deki Söylemezsem Olmaz programına bağlanan Berkay'ın doktoru Erdem Güven, ünlü popçunun burnunda kaç kırık olduğu ve ne zaman sahneye çıkabileceği sorularına bir bir açıklık getirdi.

Berkay sahneye çıkabilecek mi? Doktoru Beyaz TV'de açıkladı  - Sayfa 2

Ameliyatın başarılı geçtiğini vurgulayan Doktor Güven, 'Yapmak istediklerimizi yaptık. Burunda kırılmış olan parçaları yerine oturttuk ve ileride bir problem çıkmaması adına gerekli tüm girişimleri gerçekleştirdik.' dedi.

Berkay sahneye çıkabilecek mi? Doktoru Beyaz TV'de açıkladı  - Sayfa 3

BURNUNDA NE KADAR KIRIK VAR? Erdem Güven, ardından Berkay'ın burnunda 17 kırık olduğuna dair çıkan haberlere de açıklama getirdi. "Bizim için önemli olan küçük kemik parçalarının oluşmuş olmasıdır." diyen Güven, "Burnun içini açıp kırıkları sayma imkanımız olmadığı için bir sayı söylemeyi doğru bulmuyoruz ve bu nedenle çok parçalı kırık diyoruz." ifadelerini kullandı.