Berkay ile Ece Erken'in yakınlaşma görüntüleri sızdı! Açıklamalar ard arda geldi

Son günlerin olaylı ismi Berkay'ın adı magazin basınının gündeminden düşmüyor. Arda ile kanlı bıçaklı olan Berkay Şahin'in şimdi de Beyaz TV'de Söylemezsem Olmaz sunucu Ece Erken ile yakınlaştığı iddia edildi. Kafa karıştıran fotoğraflara jet hızıyla yalanlama ve açıklama geldi.

Şarkıcı Berkay Şahin'in adı son günlerde skandallar ile anılır oldu. Futbolcu Arda ile bir gece külubunde kavga eden Berkay'ın adı yine günlerce konuşulacak bir iddia ile anıldı. Sunucu Ece Erken ile şarkıcı Berkay'ın bir mekanda yakınlaştığı iddia edildi, akılları karıştıran görüntüler basına sızdı. Görüntülere önce Murat Karabova ve Berkay'dan son olarak da Ece Erken'den açıklamalar ard arda geldi.

Şarkıcı Berkay, önceki gece Murat Karabova için sürpriz bir  doğum günü partisi düzenledi. Geceye katılanlar ünlüler arasında en dikkat çeken isimlerden biri de Ece Erken oldu. ÖPÜŞME İDDİALARI: Ünlü şarkıcı parti sürerken sunucu Ece Erken’le yakınlaştı. Gecenin ilerleyen saatlerinde samimiyeti arttıran ikilinin etraftakilere aldırış etmeden öpüştüğü iddia edildi fakat taraflar iddialar asıldız bir 20 yıllık dostuk dediler. 

ÇOK ALKOL ALDILAR: Geceye dair dikkat çeken bir iddia ise geceye yalnız katılan Berkay ile Ece Erken'in çok alkol alması oldu. Hatta mekanda bulunanların iddiasına göre Ece Erken ve Berkay gizli bir yerde darmaş dolaş pozlar verdi.