BIST 1.212
DOLAR 7,81
EURO 9,27
ALTIN 483,19

Bergüzar Korel temizliğe giden ablası Zeynep Korel hakkında ilk kez konuştu

AMERİKA'da yaşayan ablası Zeynep Korel'in kendisi hakkında yaptığı açıklamalar sonrası koruma kararı aldıran Bergüzar Korel, olay hakkında ilk açıklamayı yaptı.

Yurt dışında evlere temizliğe gittiğini açıklayan ve Bergüzar Korel'in evliliği ile ilgili yaptığı yorumlar oldukça ses getiren Zeynep Korel, kendisi hakkında aldırılan koruma kararı nedeniyle sessizliğini koruyor.

Olay hakkında hiçbir açıklama yapmayan dört aylık hamile Bergüzar Korel ise, geçtiğimiz gün eşiyle birlikte hastaneye giderken görüntülendi ve ablası hakkında ilk kez konuştu. Korel, şu ifadelere yer verdi:

O paylaşmayı tercih etti: "Biz her zaman ailecek bütün aile fertlerimizin seçimlerine, hayatlarına hep saygı duyduk. O kendisi paylaşmayı tercih etti. Onun tercihidir. Saygı duyuyoruz."

Peki Ne olmuştu?
Zeynep Korel, kardeşi Bergüzar Korel'in evliliğinin kötü gittiğini, eşi Halit Ergenç'le tartıştığı iddialarıyla dikkatleri üzerine çekmiş, yaptığı açıklamalarla magazin gündemine bomba gibi düşmüştü.  Bunun üzerine Bergüzar Korel, koruma kararı aldırmıştı.